KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 17454392

nr 1745 4392

Teckning

Blyerts, Oidentifierad konstnär. Signerad, fartyg, 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 43x59

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:44:01

28/11 14:39:52 1      Vinnande bud